Neohodnoceno

B.Side Balíček pro náročné

Více za méně. Aby vám nedošly zásoby našeho magnesia a měli jste ho pro udržení duševní a tělesné pohody vždycky dostatek. V novém ekologickém balení se slevou.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 66
2 199 Kč 1 912,17 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
Položka byla vyprodána…
pytel lahvicka
ZDARMAZDARMA

 

 

Soustřeďte se. Regenerujte. Spěte. Naplno. 

 

Soustředění, rozhodovací schopnosti, krátkodobá paměť či odolnost vůči stresu, to všechno jsou aspekty mentální výkonnosti, které jsou přímo závislé na kvalitě spánku a odpočinku. B•Side Superior Magnesium blokuje přebytečné vzruchy v mozku a zvyšuje přirozenou produkci energie v buňkách. Díky tomu je možné odpočívat efektivněji a rychleji. Zároveň je snazší řešit složité úkoly, které vyžadují dlouhodobou koncentraci.

 

 

 

Co B. Side Superior Magnesium obsahuje? 

 

 

 

 

 

Co balíček obsahuje? 

 

Do balíčku pro náročné jsme nachystali 270 kapslí nejučinnější formy hořčíku pro tělo i mysl B.Side Superior Magnesiumdoypacku a 90 kapslí v klasickém skleněném balení. 

 

 

 

Planete nepočká. Nečekáme ani my.

 

Hlásíme se k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu celého jejich životního cyklu. Doypack B.Side Superior Magnesium je proto 100% kompostovatelný a určený každému, kdo se spotřebou nejúčinnější formy magnesia pro tělo i mysl nešetří, a přitom chce produkovat méně odpadu. Skleněnou lahvičku tak můžete do nekonečna doplňovat, a tím přispět k udržitelnosti. 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení