Proč zrovna B•Side?

Váháte, zda se pro doplněk stravy B•Side rozhodnout? Ať už jste aktivní sportovec, vrcholový manažer, student, na kterého čeká náročné zkouškové nebo rodič na plný úvazek. V několika odstavcích níže se dozvíte, jak může pomoci právě vám a proč se dá bezpečně nazvat unikátním doplňkem stravy s multifunkčním využitím.

 

Klidný spánek

Kvalita spánku zásadně ovlivňuje kvalitu života. Chronický nedostatek kvalitního spánku může vyústit v řadu onemocnění a předčasnému stárnutí organismu. Doplněk stravy B•Side, díky velké dávce kvalitního magnesia, pomáhá prohlubovat spánek. K jeho výrobě jsme použili formu “bisglycinát” která je pro tělo skvěle využitelná a nemá žádné vedlejší účinky. Navíc obsahuje glycin, který pomáhá snížit tělesnou teplotu a tím usnadňuje usínání.
Bioaktivní vitamin B6, je důležitý pro přeměnu hormonů, které kvalitní spánek potřebuje. Také pomáhá usnout, ale zároveň vám pomáhá se ráno probudit. L-theanin podporuje mozkové alfa vlny důležité pro hluboký spánek a snění. Jedná se o unikátní kombinaci látek, které vám pomohou ráno vstát a užít si den naplno.


Úleva od stresu

Psychickou zátěž zažívá každý z nás. Ať už vás čeká těžká zkouška, důležitá schůzka, nebo toho zkrátka máte hodně, stres vám často znemožní být chvíli v klidu. Máte obavy a jste nervózní.
Tento stav má obvykle původ v tom, že cítíte nějakou hrozbu. Například vás vyhodí z práce, když nesplníte termín nebo naštvete manžela / manželku, když neuvaříte večeři. Dále je vždy umocněn nedostatkem energie, resp. její nedostupnost k okamžitému využití v buňkách. Právě proto zažíváte při řešení problémů frustraci, když jste vyčerpaní. Navíc vidíte věci vždy více pesimisticky a tím pádem cítíte větší hrozbu.
Doplněk stravy B•Side řeší oba tyto problémy. Magensium a L-theanin společně pozitivně ovlivňují vznik a síření nervových vzruchů v mozku, což mírní podvědomý pocit naléhavosti a s ním spojenou stresovou aktivaci těla. Vitamin B6 spolu s magnésiem pak zvyšují dostupnost energie pro buňky a brání tak frustraci a pesimistickým náladám. Vy pak můžete vše řešit v klidu nebo si oddechnout a nabrat síly na další aktivity.


Lepší soustředění

Potřebujete v klidu přemýšlet, ale hlava vás nenechá? Zklidnění mysli je jeden z účinků magnésia, na kterém je B•Side založen. Díky kombinaci s vitamínem B6 jsou jeho účinky zesíleny. Zároveň obě látky pomáhají snížit únavu a vyčerpání, které mohou negativně ovlivňovat volní činnost a tak překážet v soustředěné práci. L-theanin je pak známý jako látka podporující kreativitu. Zvyšuje schopnost koncentrace a učení a blokuje nadbytečnou mozkovou činnost, která může být způsobena například vysokou dávkou kofeinu. Váš mozek tak může pracovat pro vás, místo proti vám.