Na co se nás často ptáte?

1. Mohu brát B•Side douhodobě?
Ano, všechny obsažené látky můžete brát dlouhodobě bez nežádoucích účinků.


2. Mohu získat dostatek magnesia z potravy?
Ano, skvělým zdrojem je například listová zelenina, oříšky nebo kakao.


3. Může se dávkování lišit?
Faktorů ovlivňujících dávkování je více. Můžete brát 2 - 4 kapsle v závislosti na míře stresu a energetického výdeje.


4. B•Side a léky
B-Side doporučujeme užívat lidem, kteří dlouhodobě užívají léky na zvýšený krevní tlak, hormonální antikoncepci, antidepresiva a léky na pálení žáhy. B-Side nedoporučujeme pacientům s ledvinovou nedostatečností léčených diuretiky.


5. Mohu brát B•Side ráno?
Pokud vás čeká psychicky náročný den, určitě si můžete vzít B-Side ráno.


6. Má B•Side nějaké nežádoucí účinky?
Ne, B-Side žádné nežádoucí účinky nemá.


7. Mohu si na B•Side vybudovat závislost?
Přesto, že bychom si to přáli, tak ne. :)


8. Na jak dlouho vydrží jedno balení?
Pokud chcete, od B-Side maximální účinnost doporučujeme dodržet předepsané dávkování. Tedy jedno balení na 30 dní.


9. Je B•Side vegan friendly?
Ano. :) 


10. Nebudu po užití B•Side unavený?
Ne. Přesto, že je B-Side zklidňující, nemá sedativní účinky a spíše podporuje mentální i fyzickou výkonnost.


11. Mohu si vzít B•Side před tréninkem?
B-Side doporučujeme spíše jako regenerační doplněk, může být však vhodný pro tréninkové lekce se zvýšenými nároky na soustředění.


12. Proč má B•Side 30mg bioaktivního vitamínu B6 (p5p) na dávku, což se rovná 2142% RHP (Referenční hodnota příjmu)?

Vitamin B6 napomáhá přeměně tryptofanu na serotonin, známy známý jako “hormon štěstí”. Tím podporuje relaxaci a dostupnost melatoninu pro snadnější usínání a hlubší spánek. S větším množstvím p5p jsou tyto procesy efektivnější. Ve studiích, bylo bezpečně používáno i mnohem vyšší množství s pozitivními výsledky a všichni uznávaní výrobci na trhu používají dávku mnohonásobně převyšující RHP.


13. Proč používáme koenzymovaný vitamín B6 (p5p - pyridoxal-5-phosphate) místo obyčejného vitamínu B6 (pyridoxin)

Než tělo může využít obyčejný vitamín B6, musí ho v játrech přeměnit na fosfátovou formu. P5p je fosfátová forma, která může být ihned využita a tak je její suplementace efektivnější. Existují vědecké důkazy, že 25mg p5p je účinnější než 300mg pyridoxinu.

Vaše zkušenosti s B•Side

Jakub Kalus, Kondiční trenér VK Jihostroj České Budějovice a Basketu Brno
Důležitost dostatečného příjmu hořčíku si jako trenér a zároveň podnikatel uvědomuji velmi silně, jelikož jsem často vystaven stresovým podnětům, a náročným tréninkům. Vím, že díky němu dokážu mnohem efektivněji relaxovat a přepnout z neustáleho střehu do klidového režimu.
B-side mě oslovil tím, že kromě hořčíku v dobře vstřebatelné formě obsahuje i L-theanin, který je známý svými relaxačními účinky.
Používám jej například po večerním utkání pro ulehčení usínání či před důležitou prezentací. A taktéž jej doporučuji jak osobám se stresujícím zaměstnáním či studiem, tak i profesionálním sportovcům.

MUDr. Jan Hiblbauer, Lékař, sportovní fyziolog
B-side jsem si pořizoval s tím, že od něj očekávám kvalitnější spánek. Musím říct, že tohle se mi opravdu splnilo. V noci se budím méněkrát a ráno se probouzím více odpočatý. Za sebe mohu B-Side doporučit

Jakub Lorenc, fyzioterapeut České bobové reprezentace
Jediný magnesium, který jsem za dobu užívání cítil. A že jsem jich nevyzkoušel málo. Dříve jsem býval často unavený i přesto, že jsem chodil spát v čas. Nyní se ráno probouzím naprosto čerstvý. Dokonce jsem několikrát spal jen tři hodiny a citil jsem se po probuzení vyspaný do růžova. To jsem pochopil, že to nebude jen "nějaký" magnezium, ale skutečně chytře sestavený doplněk stravy. Navíc mi teď pomohl se spánkem na cestách do a z Ameriky. Spal jsem kdy bylo potřeba a tím jsem se lepe dostával z jet lagu. Vynikající přípravek!

Adam Křehký, Hlavní trenér a metodik organizace Sports Team CZ, Odborný lektor KTVS, UHK
B•Side beru na noc. Hodinu před spaním, 3 kapsle na váhu 90 kg. Zlepšil se mi spánek, ráno se cítím velice dobře a odpočatý. I když spím méně cítím se druhý den dobře. Občas odpoledne cítím únavu, pořád mi přijde, že jsem v hlavě úplně v pohodě a schopný racionálně myslet a uvažovat, což je změna a velká paráda.
Změnu jsem začal cítím velmi brzo, cca po 4-5 dnech užívání. S jiným magnesiem se to podle mě nedá srovnat, bral jsem různé formy spoustu let, ale tohle je TOP.

David Dvořák, Profesionální MMA zápasník
B-Side má na mě skvělé účinky. V minulosti jsem používal kvůli křečím hořčík od konkurenční značky. B-Side mi však pomáhá jak s křečemi, tak jsem díky němu méně unavený a co u sebe považuji jako nejlepší věc, je o hodně lepší spánek. Dříve se mi těžko usnínalo a ráno jsem se špatně probouzel. Teď nemám s usínáním problém a ráno se probouzím snadno a odpočatý.

Stanislav Mašek, MMA zápasník
Jako pracující sportovec, vystavený nadměrnému fyzickému výkonu nemám moc čas na regeneraci a dostatečný spánek. Ale vše se od užívání doplňku B-Side změnilo. Mám díky němu mnohem více hlubokého spánku a vstávám energický, odpočatý a s chutí do dalšího tréninku. Kluci z TopAtlet mají moji plnou důvěru a tohle se jim opravdu povedlo!

Adéla Kořanová, Filmová produkční
B-Side jsem vyzkoušela v období zvýšeného psychického i fyzického vypětí - nejprve jako doplněk v boji proti únavě při učení, později také pro posílení kvality a efektivity spánku před energeticky náročným dnem. Požadovaný účinek se v prvním z případů dostavil ve formě zvýšené koncentrace a produktivity, zatímco ve fázi odpočinku zafungoval jako katalyzátor mentální pohody a zklidnění mysli. Nyní doplněk užívám každý den pro udržení pocitu ,,cítím se lépe”.

Jaroslav Pokorný, Profesionální MMA zápasník, bývalý reprezentant v judu
Po dvou měsících v nemocnici, kde jsem po operaci kolene dostal vážnou stafylokokovou infekci, pro mě i pouze rehabilitační tréninky představovaly velkou zátěž. Byl jsem po náročném pobytu v nemocnici zesláblý a unavený. Když mi Honza a Jirka řekli, že testují nový doplněk stravy (tehdy ještě neměli název:)), který by mi měl pomoci, byl jsem ochotný ho zkusit a teď jsem za to rád.
Výrazně se zlepšily moje schopnosti zregenerovat trénink. Cítím se více odpočatý a můžu cvičit častěji. Můj zdravotní stav se zlepšoval daleko rychleji, než byly prognózy, které mi sdělili lékaři. Za sportovní kariéru jsem vyzkoušel mnoho produktů, ale u B-Side jsem si ji jistý, že opravdu funguje.

Jakub Šindelář, MMA zápasník
B-Side je jeden z nejlepších doplňku výživy co jsem kdy zkusil. Beru vzdy cca hodinu před spánkem a už při první dávce jsem pocitil vyšší kvalitu spánku, od te doby je každou noc můj spánek nejkvalitnější za poslední roky.

Nikol Štubnerová, Account manager
Věřila jsem že přípravek bude kvalitní, když je od týmu TopAtlet i přes to mě B-Side překvapil. Mám velmi stresovou práci, s B-Side situace zvládám s větším klidem a nadhledem. Lépe se koncentruji. Také se mi zlepšil spánek, je hlubší a ráno jsem více odpočatá.
Každemu tento doplněk stravy s čistým svědomím mohu doporučit! Já budu určite pravidelná odběratelka!

Jakub Kašpar, Podnikatel
Před tím, než jsem začal užívat B-Side, usínalo se mi hůř kvůli pracovnímu stresu. Teď mi usnutí nedělá problémy. Spánek mám tvrdý a ráno vstávám svěží a odpočatý. V práci dokážu zachovat chladnou hlavu a mám více energie na sport. Mohu jedině doporučit.

Jan Skořepa, Šéfkuchař
Kluky z TopAtlet, už znám dlouho, ale když se zmínili o B-side, tak jsem veděl,že neco takového musím zkusit .V práci psychické vytížení, do toho hokej a ještě tréninky v gymu. Pořád jsem nemohl dobře spát a psychicky si odpočinout. Několikrát za noc jsem byl vzhůru a hlavu jsem měl plnou starostí. Nyní beru vždy před spaním B-side. Od té doby co ho užívám, spím nerušeně celou noc a ráno vstávám na první zazvonění budíku neuvěřitelně čilý a odpočatý. Dokážu se více soustředit na prácí a rozvážněji řešit složité pracovní záležitosti, které mě potkávají denně. Doporučuji.

Lukáš Hlavatý, Konstruktér
Od té doby, co beru B-Side, mám mnohem lepší spánek. Lépe se mi usíná, neprobouzím se v noci a ráno jsem úplně ready. Určitě to má vliv na můj sportovní výkon, protože se ve fitku cítím o dost silnější. B-Side mi nejspíš funguje opravdu skvěle a určitě ho budu brát dál.

Ondřej Klementa
Za sebe jsem s B-Side fakt spokojen. Zvýšil jsem počet tréninků za týden a přesto, že mě dříve hodně brali křeče a byl jsem často unaven, teď po křečích a únavě ani památky.

Jiří Novák, MMA zápasník
Od té doby, co beru B-Side necítím přes den únavu, přestože mám momentálně kvůli práci méně spánku. Dříve jsem se přes noc budil, ale teď mám spánek klidný a hlubší. Doporučuji.

Luboš Lonský, stavební inženýr, representat tchoukballu
Účinky B-Side u sebe pozoruji již po několika dnech pravidelného užívání. Regenerace po trénincích či zápasech je výrazně rychlejší, pociťuji také mnohem menší únavu v běžném životě. Při náročných schůzkách v práci se dokáži lépe soustředit, jsem tak efektivnější a zvládnu naplánovanou práci v kratším čase. Spánek mám i přes své stresové povolání klidný a hluboký. Po vyzkoušení několika obdobných doplňků pozoruji u B-Side nejlepší výsledky, proto u něj určitě v budoucnu zůstanu.

Václav Holota, MMA zápasník, pedagog
B-Side jsem začal užívat pro zkvalitnění spánku a jeho účinky na sobě cítím velmi dobře. Ráno se probouzím více odpočatý a v noci se méně budím.

Leoš Novák, boxer
B-Side mi výrazně zlepšil kvalitu spánku, lépe se mi usíná a každé ráno se probouzím odpočatý. Díky tomu mám po celý den víc energie, necítím únavu a lépe dokážu skloubit fyzicky náročnou práci s tréninkem. Za sebe rozhodně doporučuji.

Petr Klos, hokejista
B-Side jsem začal užívat, protože jsem po večerních hokejových trénincích nemohl usnout a dlouho do noci jsem koukal do stropu. Teď nemám s usínáním problém a i když kvůli brzkému vstávání nemám dostatek spánku, nejsem přes den tolik unavený.

Jan Dvořák
Měl jsem problémy se spánkem a po fotbalových zápasech mě během noci často chytaly křeče. Začal jsem užívat produkt B-Side a okamžitě tyto problémy vymizely. Mohu jen doporučit.

Jaroslav Prokopec, výživový poradce
Dobrý den, Musím se s Vámi podělit o svou vlastní zkušenost s B-Side! Delší dobu jsem měl problémy s nespavostí a častým nočním buzením.... od té doby co jsem začal večer před spaním papat 3 kapsle B-Side jsem konečně začal opět klidně spát:-). Mimo jiné pokud mám důležitou schůzku na které mě opravdu moc záleží dám si B-Side a věřte nebo ne! Schůzku zvládám v poklidu a dokážu se dokonale soustředit na její celý průběh.:-) Toť z mé osobní zkušenosti s B-Side.

Tomáš Bulák
Dobry den, jak už jsem zmiňoval ve svém příběhu na instagramu. Včera jsem zažil takový vlastní den, ráno jsem vstal se svou ženou a jel ji odvést na závěrečné zkoušky v autoškole. Neměl jsem co na práci, tak jsem se rozhodl na ni počkat. Seděl jsem v autě a přemýšlel si, naproti mě byla knihovna a tak jsem si řekl jdu se tam podívat. ( ja do knihovny 😂 ) . Koupil jsem si knihu od MIKE TYSON - železné ambice . A začal číst od včera jsem přečetl 52stran a to chci podotknout ze jediná kniha kterou jsem kdy četl byla, Bylo nás 5 a to v páté třídě když jsem musel dělat referát. Co tím vším chci říct,dnes je to druhý týden,co jsem začal užívat b-side a řeknu vám ze me to docela začalo myslet a cítím se každý den skvěle a hlavně ja jsem začal číst knihu a nečumim pořád jen do telefonu 😉.. moc dekuji týmu B-side a jen tak dál💪

Luboš Varvrda, podnikatel
B-side jsem zvyklý brát 3tbl každé ráno. Pomáhá mi proti kazdodennimu pracovnímu stresu. V kanceláři na mě čeká vždy spousta povinností a ty teď řeším s mnohem větší pohodou než dříve. Den mi tak začíná s dobrou naladou a ta se udrží až do večera.

Lenka Skarupová
Nikdy jsem neměla problém se spánkem, ale to jak se mi spí po B-side je neskutečný! Vůbec už nemusím ráno zaklapávat a odkládat budík a budím se odpočatá a samovolně. Navíc krásně urychluje regeneraci, takže po náročném tréninku nemám v noci křeče. Po měsíci užívání můžu jen doporučit. 😍

Zajímá vás něco, co jste na stránce nenašli? Nebo nám chcete napsat zpětnou vazbu? Prosím, už se těšíme na vaše zprávy :)

Nahrát fotku
Chcete nám napsat referenci? A můžeme si jí i s vaší fotkou dát na web? Nahrajte nám jí přímo sem a pošleme vám k další objednávce malou pozornost :)