Kdo jsme

Příběh B.Side

Příběh B.Side začal psát Jiří Kilingr a Jan Maršálek v roce 2019 v rámci svého projektu Topatlet. Dva trenéři z Hradce Králové, kteří měli vizi pomáhat profesionálním sportovcům zlepšovat jejich výkon. Ta je dodnes neopustila a rozšířila se od sportovců po každého, kdo se chce stát nejlepší verzí sebe sama.

To jsme my

Produkty, které skutečně fungují. Na úplném začátku jsme se rozhodli vyvinout vlastní doplněk stravy. Chtěli jsme, aby byl unikátní. Aby lidem skutečně pomáhal. Po půl roce intenzivního studia, výzkumů a testování spatřil světlo světa náš první produkt B.Side Superior Magnesium. A protože cesta za naplněním lidského potenciálu je dlouhá a trnitá, neustále se od té doby v B.Side vzděláváme, rozvíjíme a přinášíme další užitečně produkty pro ještě lepší mentální a fyzický výkon.

Kdo je Jan Maršálek?

Honza Maršálek

Už od dětství jsem tíhnul ke sportům, zejména k těm bojovým a také mě vždy zajímalo, jak funguje lidské tělo. Postupem času mě tato vášeň zcela pohltila, a proto jsem se rozhodl studovat sportovní školy, zápasit v boxu a stát se trenérem, koučem a výživovým specialistou. V oboru se pohybuji od roku 2011 a snažím se prostřednictvím vědeckého přístupu motivovat a pomáhat na cestě ke zdravému životnímu stylu a efektivnímu tréninku

insta_marsalek

Kdo je Jiří Kilingr?

Jirka Kilingr

Pohyb mě v různých podobách provází již od útlého dětství, až mě v roce 2013 přivedl k trénování. Jako trenér jsem si dal za cíl pomáhat lidem zvládat své oblíbené aktivity ve zdraví, bez bolesti a zároveň nad rámec svých limitů. Postupem času jsem však zjistil, že kvalita života nezávisí pouze na tom, kolik času strávíme cvičením. Začal jsem se více zajímat o roli a význam spánku, stravovacích návyků a psychické rovnováhy v životě každého z nás. Proto jsme s Honzou založili projekt B.Side, se kterým chceme pomáhat lidem hledat způsoby, jak si svůj život užívat, nikoliv přežívat.

insta_kilinger

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení