Naše vize

Každý den stejný příběh. Nedostatek spánku, špatná strava, desítky schůzek, příliš mnoho povinností a žádný čas na odpočinek. Všichni máme své sny a cíle. Mnohdy jich ale dosahujeme těžko, protože jsme unavení, necítíme se v plné síle, máme problémy se soustředěním nebo nám chybí motivace.

Bside_obdelnik_zkouska_efektivitaJe na čase upřednostnit péči o sebe sama. Abychom byli schopni čelit novým výzvám, pracovat na naplnění svých vizí a efektivně zvládat složité úkoly a životní situace, potřebujeme mít otevřenou a svěží mysl.

 
Proč zrovna B.Side? B.Side reprezentuje druhou stranu a pomyslný protipól ke stresu, psychickému napětí, únavě a vyčerpání. Naší misí je pomáhat lidem naplnit svůj přirozený potenciál. Motivujeme a přispíváme na cestě k duševní pohodě a rovnováze, ale také produktivitě a výkonnosti. 


Bside_obdelnik_zkouska_rozvojCo pro to děláme? Naše produkty a doplňky pozitivně působí na čtyři oblasti vyvážené a silné mysli: spánek, soustředění, psychická a fyzická regenerace a úleva od stresu. Jsou založeny na vědě, snadno použitelné a především užitečné a prospěšné.

Propojujeme holistický koncept s inovací a lidským přístupem. Neustále se vzděláváme, vyvíjíme, sbíráme a sdílíme informace a čerpáme inspiraci.

Proč to děláme?

Od roku 2019, kdy jsme měli v ruce první krabičku B.Side Superior Magnesium se toho změnilo hodně. Dvě věci ale zůstaly stejné. Všechno je možné jen díky tomu, že nás práce baví a záleží nám na lidech. Máme potřebu naslouchat zákazníkům, starat se o ně, rozvíjet komunitu a určovat směr. Chceme být jedničkou v tom, co děláme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení