Proč B•Side?

✔ Zlepšuje kvalitu spánku a prodlužuje jeho hlubokou fázi

✔ Podporuje schopnost soustředění a koncentrace

✔ Pomáhá redukovat stres a únavu.

Co je B•Side?

B•Side je nepostradatelný doplněk stravy pro aktivní jedince a všechny, kteří jsou vystavování zvýšenému mentálnímu stresu a psychickému vypětí.

400_proc_zvolit_1.pngB•Side v celé své kráse

Jak to, že B•Side funguje?

Přes půl roku jsme strávili studiem různých věděckých výzkumů, abychom věděli, jak B•Side postavit tak, aby byl co nejvíc efektivní. Náš doplněk stravy je tedy 100% science based, tzn. založen na vědě. Pokud vás zajímají některé výzkumy, ze kterých jsme při vytváření B•Side vycházeli, tak si přečtete na blogu náš článek Z jakých studií jsme čerpali informace pro tvorbu B-Side.

Co obsahuje?

B•Side se skládá ze třech látek, které navzájem umocňují svoji funkci. První látkou je magneisum bisglycinát - forma hořčíku s vysokou vstřebatelností a využitelností. Je nezbytný pro více jak 300 biochemických procesů v lidském těle. Má využití ve funkcích nervové tkáně, kde ovlivňuje reakce na mentální a fyzický stres, kvalitu spánku, sportovní výkon a mnoho dalšího. Jeho nedostatek může způsobovat únavu a zvyšovat hladinu cukru v krvi, čímž ovlivňuje i metabolismus tuků. Výhodou je, že při vyšších dávkách nemá projímavé účinky na rozdíl od jiných forem hořčíku (například oxid nebo citrát).

Pro aktivní sportovce

Druhou látkou je aminokyselina L-Theanin, která se přirozeně vyskytuje v čaji a jako jedna z mála látek, dokáže prostoupit tzv. "blood-brain barrier" což je hranice mezi krevním oběhem a nervovou tkání mozku, na kterou tak dokáže přímo působit. Jelikož blokuje receptory vzrušivých neurotransmiterů, pomáhá zvládat stres, úzkost a zlepšuje schopnost koncentrace. Zároveň díky účinkům, podporujícím relaxaci a dokonce i snižování stimulačních účinků kávy, pomáhá ke klidnému spánku. 

Poslední ale neméně důležitou látkou je koenzymovaný vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát). Vitamín B6 P5P je bioaktivní forma klasického vitamínu B6. Na rozdíl od klasického vitamínu B6 (pyridoxin) jeho výjimečnost spočívá v okamžité využitelnosti pro tělo. Podporuje funkci imunitního systému a pomáhá redukovat systémový zánět. Dlouhodobý nedostatek vitamínu B6 může vyústit v chudokrevnost, deprese, chronickou únavu a dysfunkce imunitního systému. Zároveň umocňuje funkci dvou předešlých látek. 

1 dávka B-Side (3 kapsle) obsahuje:

*300-600mg odpovídá jedné denní dávce