14 hodnocení

B•Side Superior Magnesium

Pozitivně působí na spánek a jeho hlubokou fázi

✔ Přispívá k lepšímu soustředění a paměti

✔ Podílí se na snížení míry stresu a únavy

Skladem
Kód: 46
690 Kč 600 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty

 

 

Proč B.Side Superior Magnesium? 

Také se někdy ráno probouzíte s pocitem, jako byste vůbec nespali? Jste vystavováni nadměrnému mentálnímu stresu a zvýšenému fyzickému vypětí? B.Side - Superior Magnesium pro vás může být vhodný doplněk stravy.

 
 
  
 

Jak to, že funguje? 

 

Strávili jsme několik měsíců studiem desítek vědeckých výzkumů, abychom vyvinuli takový produkt, který bude skutečně účinný a prospěšný. Kvalita je pro nás vždy na prvním místě, proto hlídáme a kontrolujeme každou tobolku.

        

    

 

 Co obsahuje?

 

   Magnesium Bisglycinát

Nezbytný minerál, který se účastní více než 300 procesů v lidském těle. Má využití ve funkcích nervové tkáně, kde pozitivně působí na kvalitu spánku, přispívá ke snížení fyzického i psychického vyčerpání a podílí se na rychlejší regeneraci po sportovním výkonu.  

    L-Theanin

Aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v čaji a jako jedna z mála dokáže prostoupit hranici mezi krevním oběhem a nervovou tkání mozku, kde blokuje receptory vzrušivých neurotransmiterů. Podílí se na zmírnění pocitu úzkosti a stresu, přispívá k lepšímu soustředění a klidnému spánku

 

    Vitamín B6

Výjimečnost vitamínu B6 ve formě pyridoxal 5 fosfát (P5P) spočívá v okamžité využitelnosti pro tělo. Přispívá k optimalizaci stresové hormonu kortizol, pozitivně působí na imunitní systém a posiluje účinky hořčíku a L-Theaninu.

 400_proc_zvolit_3

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.