Recenze

recenze_dvorak

David “UNDERTAKER” Dvořák
UFC zápasník

B-Side je jeden z mála doplňků stravy, který na sobě opravdu cítím. Mám díky němu rychlejší regeneraci a lépe se probouzím. Jsem odpočatější na trénink, takže dokážu podávat daleko lepší výkony. Co mě na B-Side ještě baví je, že mám velmi živé sny a vždy si je druhý den pamatuji. Takže se na spánek vyloženě těším. Rozhodně ho všem doporučuji vyzkoušet.

recenze_mma

Pavel Bartoš
zakladatel a šéfredaktor MMA Shorties

Zásobit fanoušky každodenním informačním servisem ze světa MMA bohužel znamená, že se člověk dost často moc nevyspí. Dávám proto už několik měsíců každý den před spaním tři tablety B Side, díky čemuž ze spánku dostanu maximum a jsem další den zase schopný naplno a soustředěně fungovat.
www.mmashorties.cz

recenze_hibl

MUDr. Jan Hiblbauer
Lékař a sportovní fyziolog

Jako lékař B-Side všem vřele doporučuji. Ne všechny preparáty s hořčíkem jsou si rovnocenné. Nejde jen o jeho množství na dávku, ale především o vstřebatelnost, která je v případě zde použitého bisglycinátu vysoká a u B•Side ještě umocněna bioaktivním vitamínem B6. Osobně jsem již v několika prvních dnech užívání cítil razantní zlepšení spánku. V noci se méněkrát budím a ráno se probouzím více odpočatý.
www.hiblbauer.cz

Co o B•Side říkají ostatní?

Jaké máme ohlasy online?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení