13 hodnocení

B.Side Červené brýle

✔ Červené brýle vysoké kvality, které blokují 100 % modrého a zeleného světla.

✔ Filtrují vlnové délky pod 565 nm, které mají negativní vliv na náš cirkadiální systém 

✔ Přispívají ke zlepšení kvality spánku a zvýšení ranní energie.

Skladem (>5 ks)
Kód: 47
599 Kč 520,87 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
Dopad modré a zelené složky světla na sítnici našich očí zabraňuje vylučování hormonu spánku - melatoninu, což může spánek výrazně narušit.
 

Studie zaměřená na efekt čtení z iPadu vs. klasické knihy (Chang 2014), zaznamenala u skupiny, která četla před spaním z iPadu (oproti kontrolní skupině s knihou) tyto změny:

1. Opožděnou produkci melatoninu o cca 1,5 hodiny
2. Významně zkrácenou dobu REM spánku, důležitého pro utváření vzpomínek
3. Zvýšená ospalost a snížená pozornost následující den


Naše brýle blokují 100% modré a zelené složky světla ze všech úhlů. Jejich nošení 1,5 až 2 hodiny před ulehnutím vás před tímto světlem ochrání.

Záznam z měření brýlí spektrometrem 

Spánkový cyklus je řízen drobným orgánem v mozkové oblasti hypothalamu, zvaným “suprachiasmatické jádro. Jeho činnost je řízena vlnovou délkou na sítnici dopadajícího světla a ovlivňuje mnoho procesů v tzv. cirkadiánním rytmu, včetně vylučování melatoninu.

Melatonin je hormon, který nejen, že pomáhá spánek navodit, ale také určuje jeho hloubku. Je to také velmi silný antioxidant, jenž nás v noci chrání před poškozením volnými radikály.

Jeho uvolňování začíná ve večerních hodinách, vrcholu dosahuje před půlnocí a na této hladině drží do brzkých ranních hodin.

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení